OBJEDNAJTE
0918 348 999
košík 0 položiek - 0,00

Spotreba

Vypočítajte si svoju
energetickú spotrebu vykurovania

Aktuálne palivo: Spotreba:
GJ =

Novinky

Vyhodnotenie horenia brikiet

11.02.2016

p. Šroner z Dolného Kubína zhodnotil jednotlivé druhy našich brikiet.

hypermarkety OBI

08.02.2016

Brikety a pelety od EkoEnergie v OBI

Letné ceny brikety a pelety - Akcia

04.08.2015

Letná akcia

Betlehém z piesku

19.02.2015

Stavba najväčšieho betlehému na Slovensku podporila EkoEnergia Palivá s.r.o.

Februárový výpredaj - likvidácia zásob :)

02.02.2015

Februárový dopredaj zásob. Maximálne zníženie cien pelety a vybraných druhov brikety.

Doprava Cisternou

DOPRAVA ŠPECIÁLNOU CISTERNOU NA ROZVOZ PELIET

Dĺžka hadíc: až do vzdialenosti 40 metrov.

Druh peliet: Cisterna je vybavená 4 komorami. Každá má priestor na cca 3,5 tony. V každej komore môže byť umiestnený rovnaký alebo rôzny druh tovaru, keďže je samostatne vyprázdniteľná. To nám umožňuje dovoz peliet od najvyššej kvality spĺňajúce požiadavky DIN Plus resp. EN A1 až po pelety slnečnicové v jednej dodávke. Na dostupnosť jednotlivých druhov peliet nás kontaktujte.

Zafúkanie: Profesionálne vyškolený vodič prezrie skladovací priestor, nastaví tlak a zafúka pelety do sila či skladu peliet spoločne so súčasným odsávaním prachu. (Nutnosť pripojenia vysávača do elektrickej zásuvky 220 V. Riešením môže byť zásuvka alebo predlžovačka v blízkosti koncovky na odsávanie prachu.)

Koncovka: štandardne STORZ A110, v prípade potreby vieme zabezpečiť aj inú koncovku resp. redukciu kompatibilnú s koncovkou na vašom sklade peliet.

Certifikovaná váha: vozidlo je vybavené certifikovanou váhou. Vodič po naplnení skladu peletami vypíše zákazníkovi na mieste vážny lístok (dodací list) s údajom o množstve dodaných peliet.

Prenájom Cisterny: Máte zákazníkov a nemáte vlastnú cisternu? Môžte si prenajať našu. Zavolajte nám a pre jednotlivé obchodné prípady Vám radi pripravíme cenovú ponuku. Dokážeme spájať jednotlivé cesty k zákazníkom tak aby to bolo pre Vás čo najvýhodnejšie.

TIP: Vybavenie sila by malo pozostávať s dvoch koncoviek typu STORZ A110. Jedna na zafúkanie, druhá na odsávanie. Potrubie do sila by malo byť čo najpriamejšie. Každý ohyb vytvára pre peleu miesto na oder. Dochádza teda k poškodzovaniu pelety aj potrubia. Vyhýbajte sa 90° uhlom. V sile by mala peleta padať do pelety resp. do gumenej rohože.

 

 

Cisterna je používaná iba na rozvoz peliet.

Rozvoz voľne ložených peliet cisternou zabezpečujeme po území celej Slovenskej republiky.