OBJEDNAJTE
0918 348 999
košík 0 položiek - 0,00

Spotreba

Vypočítajte si svoju
energetickú spotrebu vykurovania

Aktuálne palivo: Spotreba:
GJ =

Novinky

Vyhodnotenie horenia brikiet

11.02.2016

p. Šroner z Dolného Kubína zhodnotil jednotlivé druhy našich brikiet.

hypermarkety OBI

08.02.2016

Brikety a pelety od EkoEnergie v OBI

Letné ceny brikety a pelety - Akcia

04.08.2015

Letná akcia

Betlehém z piesku

19.02.2015

Stavba najväčšieho betlehému na Slovensku podporila EkoEnergia Palivá s.r.o.

Februárový výpredaj - likvidácia zásob :)

02.02.2015

Februárový dopredaj zásob. Maximálne zníženie cien pelety a vybraných druhov brikety.

O nás

Spoločnosť EkoEnergia Palivá, s.r.o. patrí medzi najvýznamnejších maloobchodných dodávateľov ekopalív na báze dreva a ďalších prírodných zdrojov (uhlie, rašelina a pod.) na území Slovenska. Naša spoločnosť zabezpečuje kompletnú komunikáciu a dodávky ekopalív pre zákazníkov na Slovensku, ako aj v blízkom pohraničí Česka, Maďarska a Rakúska.

Našim poslaním je zabezpečenie kompletného riešenia a služby na mieru pre každého zákazníka. Venujeme sa osobitým požiadavkám na druh paliva, ako i možnostiam dopravy. Poradíme Vám, pomôžeme vybrať to pravé palivo pre Vás, a dovezieme Vám ho až domov. Naši zamestnanci získali svoje odborné vedomosti s celým sortimentom prácou v predchádzajúcej distribučnej spoločnosti, a ich nadšenie a zápal je neprehliadnuteľný.

Zákazníkom dodávame široký sortiment ekopalív a doplnkového tovaru s kvalitou značiek 100%EKO, EkoBrik, O2Wood - exkluzívne, Firestarter od preverených dodávateľov. Sortiment zahŕňa okrem štandardných drevených tehlových a valcových brikiet tiež drevené pelety (EN A1, A2, B), ako aj špeciálne druhy palív ako sú napríklad extra veľké tehlové či nočné brikety. Samozrejmosťou je balené uhlie, ako aj rôzne druhy čističov či podpaľovačov. Kompletný sortiment nájdete v časti e-shop resp. si ho môžete prelistovať v našom katalógu produktov.

Šťastná voľba pre teplo Vášho domova.