Záleží nám na spokojnosti našich zákazníkov a preto robíme maximum, aby sme dodali kvalitný tovar efektívnou dopravou úplne každému

Maloobchodný kontakt

Koncoví zákazníci a maloobchodní partneri


Ing. Božena Bohovicová
+421 951 400 245 / maloobchod@ekoenergia.skEkoEnergia Palivá, s.r.o.
Kráľova Lehota 276, 032 33 Kráľova Lehota, Slovenská republika

IČO: 47 844 655
IČ DPH: SK2024121858

 

Navigovať do predajne

Veľkoobchodný kontakt

Veľkoobchodná distribúcia do sieti väčších predajní


Ing. Jarmila Hánová
+421(0)907 852 999 / hanova@ekoenergia.sk


EkoEnergia Distribúcia, s.r.o.
Kráľova Lehota 276, 032 33 Kráľova Lehota, Slovenská republika

IČO: 45 624 623
IČ DPH: SK2023069147

   

Viac o našej spoločnosti

Sme skupina mladých ľudí, ktorým nie je ľahostajné v akom prostredí žijeme. Začali sme sa preto viac zaujímať, ako môžeme využívať odpady a vtedy nás nadchla myšlienka zhodnocovania drevného odpadu a následne jeho využitie na kúrenie.

V súčasnosti sme najväčším dodávateľom ekopalív na Slovensku. Vďaka modernému logistickému systému vieme doručiť nielen brikety, balené pelety ale aj voľne ložené pelety pomocou cisterny.

Každoročne zvyšujeme efektivitu našich služieb . Aktívne získavame spätnú väzbu od zákazníkov a zlepšujeme naše služby. Dokážeme tak za krátky čas obslúžiť mnoho zákazníkov. Spokojný zákazník – to je cieľ našej spoločnosti.

 

Ing. Martin Geško, PhD.
Konateľ

Kde sa berie surovina a kde končí?

EkoPalivo – ako ho my  nazývame, sa vyrába z drevených pilín, ktoré vznikajú pri spracovaní dreva. Lisovaním vo výkonných lisoch sa z drevnej hmoty – biomasy vyrábajú pelety a brikety.

EkoEnergia Distribúcia, s.r.o. - zastrešuje distribučný kanál, ktorým dokážeme ekopalivo distribuovať  z našich zmluvných peletární a briketární na Slovensku, Ukrajine, v Poľsku a následne ho doručiť zákazníkom na akomkoľvek mieste na Slovensku, v Česku a v Poľsku. 

 

Často sa nás pýtate. Radi odpovedáme.

Máte otázku, na ktorú ste nedostali odpoveď? Zavolajte nám na +421 918 348 999.

Brikety sú zabalené po 12 kusoch do PE obalu. Obal zabraňuje preniknutiu vlhkosti k briketám a zároveň umožňuje bezprašnú manipuláciu pri skladovaní a tým aj dodržiavanie čistoty v miestnosti. Drevené brikety je možné skladovať aj vonku, ale musia byť uložené na palete a dostatočné prikryté.

Brikety z mäkkých drevín sa používajú na rýchle rozkúrenie a rozohriatie Vášho domova, poskytujú teda navodenie tepelnej pohody v relatívne krátkom čase. Brikety z tvrdých drevín zaručujú rovnomerné a dlhodobé vykurovanie. Vyznačujú sa dlhšou dobou horenia v porovnaní s briketami z mäkkých drevín.

Pre jednoduchšie vypočítanie spotreby paliva na vykurovaciu sezónu použite našu tabuľku pre výpočet spotreby.

Štandardná doba dodania tovaru je 14 dní. Deň pred doručením sa so zákazníkom skontaktuje kuriérska spoločnosť.

Za tovar môžete zaplatiť kuriérovi pri preberaní tovaru v hotovosti alebo vopred bezhotovostným prevodom, tzv. zálohovou faktúrou. Po jej uhradení a pripísaní sumy na našom účte Vám tovar doručíme.

Prepravu vykonáva kuriérska spoločnosť, ktorá má k dispozícii vozidlá s hydraulickou plošinou a ručným paletovým vozíkom. Palety, na ktorých je tovar dodávaný, ostávajú zákazníkom.

Pri vykládke palety/paliet je potrebné zabezpečiť, aby bola plocha spevnená (betón, asfalt, dlažba). Na nespevnenú plochu vykládka nie je možná. Prístupová cesta k mieste vykládky musí byť taktiež spevnená.

Copyright © 2020 EkoEnergia - Tvorba webstránok FreeTech services, spol. s r.o.